O nas

Na odpoczynek z dala od hałaśliwego miasta zapraszamy do Villi Rekin w Grzybowie.

Grzybowo to miejscowość letniskowa położona w bezpośrednim sasiedztwie morza, około 300 m od jego brzegu, przy drodze z Kołobrzegu do Mrzeżyna, 6 km od Kołobrzegu. Grzybowo usytuowane jest dość niezwykle, bo na terenie tzw. depresji grzybowskiej (0,30 – 1,00 m p.p.m.). Morze Bałtyckie w jego okolicach tworzy akwen zwany Zatoką Grzybowską: ma ona około 7 km długości, a głębokość wcięcia w ląd wynosi 800m.
Ta nieregularność linii brzegowej sprawia, że woda jest tu cieplejsza niż w Kołobrzegu. Grzybowo, podobnie jak cały pas nadmorski gminy Kołobrzeg, leży w Strefie Chronionego Krajobrazu, obowiązują tu zasady Strefy Ochrony Uzdrowiskowej

Oferujemy najpiękniejsze plaże w okolicy, szerokie na 30 m, piaszczyste wprost idealne do kąpieli słonecznych i zabaw z dziećmi na piasku.

Powietrze przesycone jest jodem, zapachem sosen a w okolicznych lasach pełno jest borówek, jagód i grzybów. Są tu również dobre warunki do uprawiania żeglarstwa, kajakarstwa i windsurfingu. W okolicy są również stadniny koni oraz nowo wybudowane boisko „Orlik”, a dla pragnących lepiej poznać okolicę przygotowanych jest kilka pięknych krajoznawczych tras rowerowych.